kup voucher
Rezerwuj online Rezerwuj
Przejdź niżej

Sale konferencyjne w Krakowie

Konferencje w Logos Kraków

Słowo „logos” oznacza w języku greckim „naukę”, „wiedzę”. Nazwa obliguje nas do wyjątkowej troski o gości konferencyjnych.

Sprawdzasz sale konferencyjne w Krakowie? Hotel LOGOS leży w sąsiedztwie Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od lat obsługujemy konferencje dla środowisk akademickich i gości biznesowych.

Czekają na nich dwie nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, w których jest: szybki internet bezprzewodowy i sieciowy 40Mb/s symetryczny,  rzutnik multimedialny, ruchomy ekran projekcyjny, flipchart, indywidualnie sterowana klimatyzacja.  Sale  umożliwiają różne ustawienia, w zależności od indywidualnych potrzeb klientów oraz posiadają dostęp do światła dziennego.
Zapewniamy catering i pokoje hotelowe dla uczestników.

Sala konferencyjna Ustawienie Wyposażenie Powierzchnia Koszt wynajmu
do 40 osób, w zależności od ustawienia kinowe, szkolne, podkowa ekran projekcyjny, rzutnik multimedialny, flipchart, klimatyzacja, internet 50 m2 700 zł
do 16 osób, w zależności od ustawienia kinowe, szkolne ekran projekcyjny, rzutnik multimedialny, flipchart, klimatyzacja, internet 30 m2 400 zł

Zadzwoń i zarezerwuj salę na konferencję już teraz!
Masz dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy.
tel. +48 12 631 62 00 lub  +48 12 631 62 04 
email: rezerwacja@hotel-logos.pl

W razie dodatkowych pytań proszę kontaktować się z działem sprzedaży i marketingu:
E-mail: marketing@hotel-logos.pl
Tel.: +48 12 631 62 00, 12 631 62 04

Do góry
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij