Rezerwuj online Rezerwuj
Przejdź niżej

Wesela w Krakowie

Sala weselna Hotelu Logos Kraków

Hotel Logos to najlepsze w Krakowie miejsce na romantyczne i niezapomniane wesela. Kraków stanowi piękne tło dla tych wzruszających momentów.

Porównujesz sale weselne? Kraków zaprasza do eleganckiego Hotelu Logos. Kameralne, eleganckie przyjęcie weselne w doborowym gronie najbliższych to coraz popularniejszy trend ślubny. Chcecie aby ten dzień nigdy nie został zapomniany? Nie musicie organizować wielkiego i drogiego wesela! Zapraszamy do naszej restauracji w Krakowie, w której organizujemy kameralne wesela dla 30-40 osób. Wesele w krakowskim Hotelu Logos to rozwiązanie praktyczne, eleganckie a jednocześnie ekonomiczne! To także oferta dla smakoszy, ponieważ nasz szef kuchni na tę okazję przygotuje prawdziwe specjały. Gwarantujemy również indywidualną opiekę kierownika restauracji, który zadba aby wszystkie detale wesela zostały dopięte na ostatni guzik. 

Organizując wesele w Krakowie zapewniamy: wspaniałe menu, nocleg i śniadanie dla gości w promocyjnych cenach, atrakcyjną dekorację sali weselnej. Kraków i jego magia zaczarują te wyjątkowe chwile! Na życzenie oferujemy usługi fotografa lub zespołu muzycznego.

Oferta weselna zawiera:

  • jedno z 3 proponowanych menu (przystawki, dania główne, 2 ciepłe posiłki, płyta zimna, patery owoców, deser, tort weselny, ciasta)
  • specjalne menu dla dzieci
  • alkohol i napoje (0,5 l wódki - 2 os.; 0,75l wina - 4 os.; napoje zimne bez ograniczeń)
  • dla gości weselnych zniżka na pokoje hotelowe 15 % i śniadanie gratis
  • opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia występu zespołu muzycznego oraz profesjonalnego fotografa

Cena: 200 zł. za osobę 

Obiady weselne

Huczne wesele w Krakowie to olbrzymi wydatek. Niestety nie zawsze spełnia oczekiwania. Chcesz aby wszyscy byli zadowoleni i zapamiętali Twój ślub jako wyjątkowo udany? Zaproś rodzinę i bliskich przyjaciół na elegancki obiad weselny w Hotelu Logos, który zapamiętają na długo, a z dalszymi znajomymi wybierzcie się na imprezę do klubu. To trend bardzo ekonomiczny i rozpowszechniony w całej Europie. Takie rozwiązanie wybiera coraz więcej nowoczesnych, młodych osób. Proponujemy najwyższej jakości dania kuchni polskiej, włoskiej lub francuskiej oraz bogaty wybór win i koktajli. O ostatecznym kształcie menu decydujecie sami w porozumieniu  z naszym szefem kuchni. Istnieje także możliwość zamówienia fotografa i oprawy muzycznej, w formie akompaniamentu skrzypiec, lub krótkiego występu muzycznego. Sale weselne? Kraków i Hotel Logos to gwarancja niezapomnianego wesela.

Oferta obiadu weselnego zawiera:

  • wynajem całej restauracji (18-40 osób)
  • indywidualne przygotowanie menu (przystawki, płyta zimna, danie główne do wyboru, deser, tort)
  • specjalne menu dla dzieci
  • dekoracje sali
  • na życzenie zapewniamy występ zespołu muzycznego, oraz profesjonalnego fotografa.

Cena: 95 pln za osobę

 

W razie pytań o szczegóły, prosimy o kontakt:

E-mail: marcin.pazowski@hotel-logos.pl
Tel.: +48 12 631 62 85 lub 513 552 734

Do góry
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij